Правові питанняПрацевлаштування випускників вищих навчальних закладів


Працевлаштування випускників вищих навчальних закладів

Правові питання "Працевлаштування випускників вищих навчальних закладів"

Автор: Владимир Ткаченко

Источник: Обучение в интернет

Книга призначена для випускників вищих навчальних закладів України, керівників підприємств, установ, організацій, працівників державних служб зайнятості, а також усіх, кому цікаві правові питання працевлаштування молодих фахівців в Україні, їх права та обов'язки.

Права та обов’язки випускників вищих навчальних закладів, порядок їх працевлаштування регламентовано Законом України "Про вищу освіту", Кодексом законів про працю України, Законом України "Про зайнятість населення", іншими законодавчими актами з цих питань.

Права та обов'язки, а також порядок працевлаштування випускників, які навчались за державним замовленням, регламентовані, крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. № 992 "Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням".

Згідно з вказаною постановою випускники вищих навчальних закладів, яким присвоєно кваліфікацію фахівця з вищою освітою різних освітньо-кваліфікаційних рівнів і які працевлаштовані на підставі направлення на роботу, вважаються молодими фахівцями протягом 3 років з моменту укладення ними трудового договору із замовником. Час навчання в інтернатурі до цього терміну не включається.

Працевлаштування випускників вищих навчальних закладів - бесплатная электронная книга - eBook. Скачать

Якщо Вам подобається мій сайт, то помістите кнопку на свій сайт.

Код кнопки: